fbpx
LajmeShow-Biz

Zjarr/ Vildane Zeneli ‘fik’ rrjetin me foton e fundit në Instagram, pa reçipeta mbulon me duar…


Mbani frymën! Vildane Zeneli ‘fik’ rrjetin me foton e fundit në Instagram, pa reçipeta mbulon me duar…

Vildane Zeneli

Vildane Zeneli ka “tronditur” Instagramin me foton e fundit që ka publikuar në Instastory.

Modelja bukuroshe që është bërë e famshme në SHBA, është gjithmonë aktive në rrjete sociale, por së fundmi i ka lënë të gjithë me sy hapur.
Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shihet gjysëm nudo, vetëm me mbathje lejla tepër seksi, teksa sheh kamerën në mënyrë sensuale dhe tepër joshëse.
Ajo nuk ka reçipeta dhe është detyruar që ta mbulojë gjoksin me duar, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës së ndjekësve të saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button