fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Zgjodhi Olën para Sindit, por ajo ka akoma ndjenja për Muratin/ Dalin pamjet e bujshme

Zgjodhi Olën para Sindit, por ajo ka akoma ndjenja për Muratin/ Dalin pamjet e bujshme

Sindi ishte vajza e cila para pak kohesh u deklarua se ishte vetem per Muratin ne emision dhe per askend tjeter,madje gjate kohes qe ai ndodhej ne Turqi, Sindi nuk doli me asnje nga djemte e tjere duke pritur keshtu rikthimin e Muratit.

Ola “çmend” Muratin në takimin e parë – Përputhen, 8 Prill 2021 – YouTube
Mirepo,cdo gje ndryshoi rrjedhe. Me ardhjen e vajzes se re,Ola,ndryshoi komplet historia mes Sindin dhe Muratit. Ola e fton Muratin ne nje takim dhe jo vetem qe ai pranoi,por edhe realizuan nje takim shume te afert me perqafime dhe perkedheli. Murati madje u shpreh se me Olen ishte ndjere me mire sesa ishte ndjere me Sindin.

Kuptohet se kjo situate e lendoi Sindin duke e bere te terheqe deklaraten dhe tashme ajo vazhdon te njihet me djemte e sapo ardhur te emisionit.

Pas largimit te sotem nga studio,Murati eshte i vetmi qe e ndjek Sindin nga pas duke u perpjekur te flase me te. Sindi i shprehet se Murati ka qene djali per te cilin ajo eshte len duar me shume nga te gjithe cunat e tjere dhe se akoma ka ndjenja per te.

Pas kesaj deklarate ajo as nuk e la Muratin te fliste por u largua e perlotur pa e degjuar fare!
Burimi/revistashqiptare.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button