fbpx
KurioziteteLajme

Vrau me thikë 60-vjeçarin në Gjirokastër, autori habit me arsyen

Vrau me thikë 60-vjeçarin në Gjirokastër, autori habit me arsyen

 

Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e sotme në Gjirokastër, ku një 60-vjeçar u plagos me mjet prerës nga shtetasi Afrim Nazifi pas një konflikti të çastit.
60-vjeçari Ilirjan Ruca u dërgua në spital pa plagosjes, por nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra dhe për pasojë ndërroi jetë.
Ndërkohë, autori i ngjarjes ka dëshmuar në polici se e ka qëlluar viktimën thjesht  se e ka ofenduar.
Bëhet me dije se viktima, Ilirjan Ruca ishte pronar i një lokali, ndërsa Afrim Nazifi, pronari i një dyqani në pazar. Konflikti mes tyre ende nuk është i qartë, por ngjarja rezultoi fatale për 60-vjeçarin

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button