fbpx
BotaKurioziteteLajme

Vrau dy vëllezërit në Vlorë në 98’, arrestohet në Itali

Vrau dy vëllezërit në Vlorë në 98’, arrestohet në Itali G.Selimaj.

G.Selimaj, 46 vjeç, i shpallur në kërkim një muaj më parë, për vrasjen e dy vëllezërve Beqir dhe Elmaz Hasho, është vënë sot në pranga. S. akuzohet se ka kryer vrasjen e dyfishtë në lagjen ‘Pavarësia’ në Vjlorë në vitin 1998.

Në vitin 2015, rezulton se S. ka plagosur edhe një tjetër shqiptar. Këtë herë, krimin e ka kryer në Itali.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button