fbpx
AktualitetKurioziteteLajmeShow-Biz

VOGËLUSHI NË FOTO ËSHTË NJË KËNGËTARËT MË NË ZË SHQIPTARË

VOGËLUSHI NË FOTO ËSHTË NJË KËNGËTARËT MË NË ZË SHQIPTARË

Sidrit Bejleri është një ndër artistët më në zë në tregun muzikor shqiptar.

Herë pas here e shohim teksa ndan me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, edhe momente nga përditshmëria.

Por një ditë më parë i ka surprizuar fansat me foton e publikuar në “Instagram”.

Sidriti ka ndarë me fansat një foto të rrallë nga fëmijëria.

“Na ishte njëherë…1978”, shkruan artisti bashkëngjitur me foton bardhezi nga fëmijëria.

Poza e tij ka marrë menjëherë shumë pëlqime dhe komente.

Në fakt nuk ka ndryshuar shumë, thjesht nuk ka flokët që ka pasur dikur.

Burimi//123albania.info

Sidrit Bejleri 'me flokë'! (Foto) - Telegrafi

Sidrit Bejleri surprizon fansat, ja për çfarë bëhet fjalë… | Gazeta Telegraf

Sidrit Bejleri shkon në Haxh - Periskopi

 

 

 

 

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button