fbpx
Politika

Vjen deklarata e papritur: A do jetë Fatos Nano President i Shqipërisë? Ja përgjigja befasuese e Bamir Topit

Ish-Presidenti Bamir Topi u shpreh mbrëmjen e djeshme teksa ishte i ftuar në emisionin ‘Log’, se kështu si ka ardhur Kushtetuta zgjedhja e kreut të shtetit është produkt i mazhorancave.

pyetu nëse mund të jetë Fatos Nano President, duke qenë se e ka artikuluar në të shkuarën këtë amb icie dhe kohët e fundit ka dalë në krah të Edi Ramës, Bamir Topi dha një përgjigje të pr er ë.

“Po më bën një pyetje që nuk ka fare li dhje me bazën e informacioneve që kam unë. Fare. Kur them që është produkt i mazhorancave politike që do të krijohen, mund të krijohet një mazhorancë në krahun tjetër dhe mund të jetë produkt i tyre.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button