fbpx
KurioziteteLajme

VIDEO/ Shpërthen në flakë makina në Tiranë, zjarr i madh te “Myslym Shyri”

VIDEO/ Shpërthen në flakë makina në Tiranë, zjarr i madh te “Myslym Shyri”
Një makinë ka shpërthyer në flakë pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Myslym Shyri” në kryeqytet. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar në njerëz.
Nga pamjet e siguruara nga abcnews.al shihet se flakët kanë përfshirë të gjithë automjetin. Siç raporton gazetarja Xhensila Kodra nga të dhënat e para dyshohet se shkak i zjarrit të jetë bërë një defekt teknik i mjetit.
Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet zjarrfikëse dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve. g.v/abcnews.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button