fbpx
LajmeShqiperia

Video/ Shkrumbohet totalisht makina, pak metra më larg përplasen dy mjete, shikoni ç’ndodh në Tiranë

Një makinë është shkrumbuar totalisht në Tiranë, në zonën e Liqenit Artificial, në Unazën e Madhe.

Mjeti është djegur i gjithi dhe policia ndodhet në vendngjarje, ndërsa nuk dihet ende nëse ka të lënduar.Ndërkohë, pak më tutje, ka ndodhur një aksident, përkatisht te mbikalimi i Saukut, po në Unazë të Madhe,ku jane perplasur dy makina.

Nga të dyja ngjarjet nuk dihet nëse ka të lënduar, por kanë shkaktuar trafik të rënduar në autostradë.
Linku i Videos

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button