fbpx
AktualitetPolitika

Video që po “thyen” rrjetin, Kryeministri Rama shfaqet si asnjëherë më parë

Kryeministri Edi Rama ka ngritur flamurin e Partisë Demokratike nga toka në ambientet e “TvKlan”, duke e marrë me vete.

Aktori Egi Laknori, ka hipur mbi një ballkon dhe sapo ka parë kreun e qeverisë ka nisur që të thërrasë emrin e kryedemokratit Lulzim Basha. Ndërsa Delinda Disha, shfaqet si mbështetëse e PS-së.

Nesër, mesa duket Rama do të jetë i ftuar në emisionin “Klanifornia”, ku edhe do të përballet me aktorin Bogdo, i cili sjell një parodi të “Opinion”.

Pjesë nga biseda:

Delinda Disha: Do fitojë do i hash m*tin

Albano Bogdo: Ik andej o injorat
Edi Rama: O Sandër, futu brenda!
Egi Laknori: Basha, Basha, dashuria e jetës time

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button