fbpx
Show-Biz

VIDEO/ Plas sherri në “Dua të të bëj të lumtur”, ndërhyn urgjent Policia, tronditet Arbana Osmani

Në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, që transmetohet çdo të shtunë në Top-Channel këtë herë do të vijë një dashuri e ndaluar.

Historia e dy të rinjve të cilët nuk mund të mund të jenë me njëri-tjetrin pasi nuk pranohen nga familjet do të transmetohet këtë të shtunë.

Ata i kanë të gjithë familjarët kundër dhe vajza duhet të marrë një vendim.

Në fund të videos vihet re se situata ka agravuar aq keq sa në studion e Top Channel-it ka mbërritur dhe policia.

https://www.instagram.com/p/CNptZJQnYcV/?igshid=1jhazw1mc42a7

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button