fbpx
KurioziteteLajme

Video ekskluzive/Momenti ku Luçiano Boçi debaton me Luçën dhe konfrontohen!

Momenti kur shoqëruesit e ish deputetit Luçiano Boçi rrethojnë biznesmenin Luca dhe i marrin telefonin personal

V/

Burumi/Gazeta Tema

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button