fbpx
KurioziteteLajmeShendetesi

(VIDEO) Aksident në Elbasan, makina humbet kontrollin dhe përplaset me shtyllën, dy të plagosur rëndë

Aksident në Elbasan, makina humbet kontrollin dhe përplaset me shtyllën, dy të plagosur rëndë
Dy persona janë plagosur mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti në Elbasan dhe ndodhen në gjendje të rëndë për jetën në reanimacion.
Makina me të cilën po udhëtonin humbi kontrollin, doli nga rruga dhe u përplas me shtyllën në afërsi të lagjes “Shënkoll” pranë urës së Shkumbinit.
Dy personat që ishin brenda, shoferi dhe pasagjeri u plagosën rëndë.
Policia po kryen verifikimet për të sqaruar rrethanat e aksidentit./ db/ Abcnews.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button