fbpx
KurioziteteLajmeSport

Vëllezërit Xhaka befasojnë babain e tyre me një dhuratë superluksoze

Vëllezërit Xhaka befasojnë babain e tyre me një dhuratë superluksoze

ranit dhe Taulant Xhaka kanë surprizuar babain e tyre Ragipin, me një dhuratë superluksoze.

 

Kjo u zbulua nga Taulanti me një postim në Instagram.

 

Ai e ka postuar një fotografi ku shihet se vetura i përket tipit S Class “Mercedes” e serisë më të fundit.

 

“Dhurata nga unë dhe Graniti, për babin më të mirë në botë”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button