fbpx
BotaKurioziteteLajme

TRAGJIKE/ Aksidenti i merr jetën shqiptarit në Spanjë, bashkë me shokun rumun gjenden pa rroba në mes të rrugës, njërit prej tyre i është prerë koka

TRAGJIKE/ Aksidenti i merr jetën shqiptarit në Spanjë, bashkë me shokun rumun gjenden pa rroba në mes të rrugës, njërit prej tyre i është prerë koka

Pamje nga aksidenti ne Spanje

Një aksident i frikshëm i ka marrë jetën një 24 vjeçari shqiptar dhe shokut të tij rumun në Spanjë.

 

Ngjarja ndodhi në dalje të Los Narejos drejt Kartagjenës dhe në aksident u përfshinë 2 makina, ndërkohë që i plagosur ka mbetur një 33 vjeçar tjetër shqiptar.

 

Të dy viktimat u gjetën në mes të rrugës të zhveshur, ndërkohë që njërit prej tyre i është prerë koka, ndaj autoritetet po hetojnë nëse kjo ngjarje ka të bëjë me krimin e organizuar.

Identitetet e shqiptarëve nuk bëhen të ditur, ndërkohë që pritet përgjigja e autopsisë për të zbuluar shkakun e vdekjes së dy të rinjve.

alca2-kSlH-U130881093230A3B-624x385La-Verdad.jpg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button