fbpx
KurioziteteLajme

Tiranë/Plas sherri te terminali i autobusave, ka të plagosur. Ja informacionet e fundit

Plas sherri në terminalin e autobusave të Veriut në Tiranë, ku një person ka mbetur i plagosur.

Mësohet se dy të rinj nga Mati janë zënë me njëri tjetrin, dhe për pasojë është plagosur me thikë njëri prej tyre.

34-vjeçari R.N dyshohet se ka plagosur me thikë 32-vjeçarin R.K

Mësohet se i plagosuri është dërguar në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që nuk bëhet me dije nëse policia ka ndaluar autorin e dyshuar.

Paraprakisht thuhet se sherri mes të rinjve ka ndodhur për motive banale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button