fbpx
aktoretKurioziteteLajmeShow-Biz

Tea dhe Bearti u ndane, edhe motra e Teas merr vendimin dr astik ndaj Beartit, por cfare ndodhi ne Stamboll ?

Tea dhe Bearti u ndane, edhe motra e Teas merr vendimin dr astik ndaj Beartit, por cfare ndodhi ne Stamboll ?

Bearti dhe Tea i dhanë fund lidhjes së tyre të shumëpërfolur gjatë udhëtimit të tyre në Stamboll.

Bashkë me ta ishte dhe motra e Teas, e cila është parë shpesh pranë çiftit duke ndarë edhe foto me Beartin në rrjetet sociale.

Pas vendimit të çiftit për t’i dhënë fund lidhjes ata hoqën njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe fshinë të gjitha fotot që kishin bashkë.

 

Së fundmi edhe motra e Teas e ka hequr Beartin nga rrjetet sociale, shkruan Vip-magazine.al.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button