fbpx
KurioziteteLajme

Të shtënat me armë zjarri në Divjakë, u qëllua afër shtëpisë së ish-policit (EMRI)

Të shtënat me armë zjarri në Divjakë, u qëllua afër shtëpisë së ish-policit (EMRI)

 

Pasditen e sotme rreth orës 18:50 në fshatin Ferras të Divjakës një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe është larguar.

 

Sipas informacioneve nga vendngjarja, autori ka qëlluar në afërsi të banesës së P. Beqirajt.

 

Beqiraj është një ish-polic, pasi deri disa muaj më parë ka qenë gardian në burgun e Fierit, ndërsa nuk dihet ende nëse kjo ngjarje ka lidhje me detyrën që ai ka patur.

 

Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për kapjen e autorit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button