fbpx
Show-Biz

Të Famshmit Shqiptarët Që E Agjërojnë Ramazanin

Të famshmit shqiptarët që e agjërojnë Ramazanin
Shumë prej të famshmëve shqiptarë agjërojnë në këtë muaj, e disa prej tyre e kanë konfirmuar përmes imazheve në rrjete sociale.

Madje, ka edhe disa artistë që kanë kënduar edhe këngë fetare, përfshirë edhe ilahitë për muajin e Ramazanit.
Të famshmit shqiptarë që kanë treguar përmes imazheve të ndryshme se kanë filluar të agjërojnë muajin e Ramazanit janë: Mozzik, Getinjo, Gold AG, Fjolla Morina, Çiljeta Xhilaga, Fifi, Naser Rafuna dhe Sidrit Bejleri.

Vëllezërit Mozzik dhe Getinjo përmes disa fotografive, konfirmuan se po agjërojnë Ramazanin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button