fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

‘’Të erdhi radha’’, Basha shkon tek berberi i tij: Kam ardhur me të qeth mjekrën! Po më vjen dita, do bëjmë rezervimin

‘’Të erdhi radha’’, Basha shkon tek berberi i tij: Kam ardhur me të qeth mjekrën! Po më vjen dita, do bëjmë rezervimin

Kreu i PD, Lulzim BAsha gjatë takimeve në njësinë nr.10 në Tiranë ka shkuar dhe tek berberi i tij.

Një qytetare i tha me humor Bashës se i erdhi radha, teksa lideri demokrat i ka thënë berberit se ka ardhur për t’i qethur mjekrën.

Për më tepër Basha i tha se po i vjen dita dhe duhet të bëjnë rezervimin sërish tek berberi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button