fbpx
Kuriozitete

Syri i zotit u shfaq në këtë vend të botës: Kujdeset për ne në të gjitha momentet, na mbron nga e keqja

Një video që po qarkullon nër internet tregon momentin kur shfaqet “Syri i Perëndisë” në mes të askundit.

Videoja është filmuar në Mongolinë e brendshme të Kinës dhe tregon një formim të reve të formuara në formë të një syri të shndritshëm.

Videoja po shkon viralisht në mediat soc iale kineze pasi një banor e filmoi atë në rajonin Hulunbuir.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button