fbpx
aktoretBotaKurioziteteLajme

Shqiptarja më e bukur në botë, bëhet nënë për herë të pare

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të pare

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, modelja e njohur Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë.

 

Ajo ka sjell në jetë djalin e saj. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë modelja me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë

Ajo ka postuar një foto, në të cilën shihet përkrah bashkëshortit, Jakub Kindl dhe të voglit të tyre.

“Nuk mund ta përshkruajmë këtë dashuri”, ka shkruar ajo përkrah fotos.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button