fbpx
AktualitetBotaLajmePolitika

Shqiptari gjen kuletën me 7 mijë euro në rrugë, veprimi i tij të bën të qash..!

Shqiptari gjen kuletën me 7 mijë euro në rrugë, veprimi i tij të bën të qash..!!
Nje shqiptar nga Kosova, i quajtur Taulant Baftjaraj, që jeton në Gjermani ka bërë një gjest që na bën krenar te gjitheve.
Ai ka gjetur në një rrugë në Gjermani një kuletë me para në vlerë prej 7000 eurosh dhe më pas e ka dorëzuar në polici.Kjo konfirmohet edhe nga dokumenti i policisë gjermane që saktëson shumën e parave dhe gjestin bujar të djaloshit kosovar.
“Diçka qe nuk eshte e jotja nuk te takon ty edhe pse duhet shumm njers me derdh per ato pare? Ma mir me ndjers e hallall e me u kan i qet nzemer” ka thene Taulanti për këtë gjest të tij.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button