fbpx
BotaKurioziteteLajme

Shqipja tregon të papriturën që i ndodhi: Pashë disa burra dhe vajza me minifund e me su tjena, vura duart në kokë/ Mos tha

Shqipja tregon të papriturën që i ndodhi: Pashë disa burra dhe vajza me minifund e me su tjena, vura duart në kokë/ Mos tha

E Ftuar në “E Diell”, Shqipja thotë se të punonte si masazhatore ka qenë pasion për të.

Revoltohet Shqipja e “Përputhen”, rrjeti e ‘kryqëzoi’ me komente negative –  Tirana Today

“Doja të studioja për të pasur këtë punë, por gjërat shkuan si shkuan dhe studioja marrëdhënie ndërkombëtare. Megjithatë, vendosa të shkoj në një qendër masazhi dhe të filloja punë, që të mësoja dhe profesionin”.

 

Por, siç thotë Shiqpja, gjërat nuk shkuan ashtu si mendonte.

 

“Pranuan që unë të punoja, edhe pse nuk e dija profesionin por më thanë do të merresh vetëm me burra. Ato vajzat që punonin atje, ishin me minifund, me re çip eta. Kur i pashë më shumë të zhv esh ura se të veshura i thashë vetes, nuk je për këtë punë”.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button