fbpx
KurioziteteLajme

Shpërthim në Tiranë, policia nxjerr detajet

Shpërthim në Tiranë, policia nxjerr detajet

Policia ka neutralizuar përmes një shpërthimi të kontrolluar një granatë të gjetur nga qytetarët në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë.

Burime zyrtare bëjnë me dije se granata ishte gjetur në baltë në zonën e Liqenit të Thanë në kryeqytet dhe më pas janë njoftuar për të marrë masat për krijimin e perimetrit të sigurisë.

Pas kësaj është bërë shpërthimi i kontrolluar i granatës duke shmangur rrezikun për qytetarët. /abcnews.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button