fbpx
KurioziteteLajme

Sherr me sende të forta mes të miturve në Tiranë, plagosen dy prej tyre

Sherr me sende të forta mes të miturve në Tiranë, plagosen dy prej tyre

Një sherr mes disa të miturve ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë. Mësohet se të miturit mes 12, 13 dhe 14 vjeç, janë konfrontuar me sende të forta, ku për pasojë janë plagosur dy prej tyre.
Ngjarja ka ndodhur në zonën e Kinostudios, ku nga të dhënat e para mësohet se të plagosurit ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button