fbpx
Show-Biz

“Security” i nxorri jashte studios, Erlindi publikon videon

Javen e kaluar ne studion e Perputhen ka plasur debati mes Kristjanit, Erlindit dhe Arjan Konomit. Shkak ishte nje caj “macha’ qe Arjani u shpreh se ishte droge dhe Kristjani po drogonte konkurrentet.

Diten tjeter teksa djemte deshironin te sqaroheshin nuk jane lejuar dhe jane nxjerre nga studio me security.

Erlindi ka publikuar videon teksa nxirreshin nga studio dhe perbri saj shkruan:

“Security duke nxjerrë jashtë “kriminelin”. Vetëm sepse donim lirinë e fjalës.

Ps: Video e bërë të enjten”- ka shkruajtur ai.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button