fbpx
KurioziteteLajme

Sa shume ju fustani portokalli/ Ja veshja me te cilen Estela Ujka dhe Jonida Maliqi bene “xing” dhe duken super

Sa shume ju fustani portokalli/ Ja veshja me te cilen Estela Ujka dhe Jonida Maliqi bene “xing” dhe duken super
Estela Ujka dhe Jonida Maliqi jane dy prej vajzave te cilat jane bere tashme ikona te modes ne shqiperi. Vajzat jane mjaft te apasionuara pas ndjkejes se modes se fundit madje guxojnd me trende te hershme per ti rikthyer ne vemendje te modes boterore.


Jonida gjithmone shfaqet e veshur me markat me ne ze te modes, me marka teper prestigjoze dhe te shtrenjta qe mesa duket ajo i perballon lehtesisht.

Por nuk mbetet pas as blogerja jone e njohur Estela Ujka e cila tenton vazhdimisht te sjelle trende te reja ne shqiperi.
Kombinimet e mrekullueshme qe bejne keto dy ikona ne veshjet e tyre kete here paska sjelle nje problematike dhe nje rastesi teper te bukur.
Vajzat mbajne veshur te njejtin fustan aksidéntalisht, por look-u i tyre le nje impresion teper te gjate ne mendjet e adhuruesve te modes.


Nuk duhet te harrojme se vajzat nuk e kane pasur aspak kompleksitet faktin se mund te kene veshur te njejten veshje ne publik, edhe pse jane figura te njohura. Ato duken kaq rrezellitese saqe nuk mund te ndajme dot se ciles i shkon me shume.


Po ju si mendoni cili i shkon me shume ky fustan kaq fin dhe i rafinuar, Jonides apo Estela Ujka?
Besoj se dhe ju nuk do te mund te beni dot nje zgjedhje te duhur pasi vajzat jane te pandashme dhe kaq te vecanta veshur me kete fustan.
Nuk duhet te harrojme se Estela Ujka eshte nje grua nje nene nje bashkeshorte e kompletuar ne jeten e saj ashtu si edhe Jonida Maliqi. I urojme dy bukurosheve tona shume suksese ne jete dhe karrieren e tyre.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button