fbpx
KurioziteteLajme

“Sa lek e ke?” 50 euro në hotel, zbardhen përgjimet e policisë të femrave me pagese

“BalkanWeb” zbardh të plotë dosjen hetimore të operacionit “Zhuri” ku u vunë në pra nga 2 pronarë hotelesh si edhe 5 shtetase që ushtronin pros titucion.

Hetimet për këtë grup kanë zgjatur rreth 7 muaj ku policia ka bërë vëzhgime dhe përgjime të ndryshme mes këtyre vajzave që ushtronin pros titucion dhe klientëve/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button