fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Rudina tregon ku e bëri për herë të parë dhe vendin e rraIIë

Rudina tregon ku e bëri për herë të parë dhe vendin e rraIIë

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj njihet për deklaratat e saj në publik aspak të kompleksuara.

 

Natyra e saj e drejtpërdrejtë dhe e çiltër e ka kthyer në një prej moderatorëve më të pëlqyera për publikun shqiptar. Në emisionin

 

“Pop Culture”, Rudina ka treguar se në çfarë moshe e ka humbur virgjërinë dhe vendin më të çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie se.ksuaIe. Ajo rrëfeu:.. sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe sh1k0 v1dj0n e saj

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button