fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Rikthehet ne Milano pas nje periudhe te gjate ne Shqiperi/ Ja cfare i kishte munguar Antoneles nga jeta e saj ne atje

Rikthehet ne Milano pas nje periudhe te gjate ne Shqiperi/ Ja cfare i kishte munguar Antoneles nga jeta e saj ne atje
Antonela Berisha eshte nje personazh mjaft i dashur per publikun shqiptar dhe ka me mijera fansa te cilet e mbeshtesin ate pafund. Antonela ka shkaktuar shume trazira ne emision ne fillim me Ledjanen dhe tani me djemte e emisionit.
Bukuroshja jone eshte nje prej gocave me te drejtperdrejta e cila nuk i druhet frikes se cdo te thone komentuesit apo fansat e saj por e shijon jeten ashtu sic deshiron.

Antonela mesa duket po shkon mire me jeten dashurore pasi po bene takime te njepasnjeshme me Atdheun.
Atdheu dhe Antonela jane tipike e cifteve te cilet ne fillim te njohjes se tyre thone, une me ateee?! Kurre. Por ne kete emision kane ndodhur shume cudira keshtu qe nje lajm i tille nuk na bene aspak cudi dhe pas gjithe asaj trazire qe u shkaktua ne emision.


Nuk duhet te harrojme se Atdheu me Antonelen kaluan ne debate shume te forta me njeri-tjetrin saqe shkaktuan shume zhurme ne studio. Ky debat solli per rrjedhoje dhe heqjen dore nga emisioni te Elvisit, ose sic e njohim ndryshe Loco.

Por Antonela na ka lajmeruar sot se eshte larguar nga shqiperia dhe ka shkuar ne Milano qe mesa duket i paska munguar kaq shume asaj. Ate e ka pritur kushirira e saj e cila e ka pyetur a te ka munguar brioshi i Italise, ndalova ne grile kastile per briosh i eshte pergjigjur ajo.
Mesa duket asaj i mungon shume jeta e saj ne Milano pasi ka kaluar jeten atje qe kur ka qene nje femije i vogel. Le ti urojme bukuroshes tone nje rikthim sa me te shpejt ne emision pasi do te na mungoje shume kete jave.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button