fbpx
Lajme

Rikthehet dimri, Mali i Dajtit mbulohet nga bora

Mali i Dajtit dhe Vargmalet e Skënderbeut janë mbuluar nga dëbora mëngjesin e sotëm. Sipas pamjeve të paraqitura, i ftohti dhe dëbora mbërriti sërish në vend. Reshjet kanë qenë të dendura duke zbritur deri në rrëzë të malit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button