fbpx
LajmePolitika

Rama dhe Basha ‘takohen’ në Elbasan, mbërrijnë në të njëjtën kohë në qendër të qytetit (FOTO

Rama dhe Basha ‘takohen’ në Elbasan, mbërrijnë në të njëjtën kohë në qendër të qytetit (FOTO

Edi Rama, Lulzim Basha

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vizituar qytetin e Elbasanit në Ditën e Verës.

Ai është pritur me brohoritje nga qytetarët të cilët ishin grumbulluar masivsht për të festuar këtë festë.

Pak kohë më vonë ka mbërritur edhe kryeministri Edi Rama. Ai është përshëndetur me qytetarët, por ka pasur edhe nga ata që kanë brohoritur “Rama Ik”.
Kryeministri Rama është shoqëruar nga kryebashkiaku i Elbasanit, Taulant Balla dhe ministrja Evis Kushi.
Rama dhe Basha kanë mbërritur në një distancë kohore shumë të shkurtër nga njëri tjetri në qendrën e Elbasanit.
Nuk dihet nëse ata e kanë parë njëri-tjetrin ndërkohë që shëtisnin në  grumbullin e qytetarëve

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button