fbpx
Kosova

Prifti i uron Ramazanin Hoxhes, shikoni reagimin e tij!

Të dielën në emisionin ‘Kojshia Show’ për nder të muajit te shenjet te Ramazanit mysafir ishin: Hoxhe Ekrem Avdiu dhe prifti Don Mikel Sopi.!

Prifti i uroj muajin e shenjet te Ramazanit Hoxhes Ekrem Avdiut!

.Shih minutën e 5 te emisionit për ta parë këtë gjest të madhe./InfoKosova/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button