fbpx
KurioziteteLajme

Po ngjiteshin për te Kisha e Laçit, dy motrat sht.angen nga ajo që u deI para

Ja çfarë shkruan vajza: Dua te shpreh nje problem qe jo pak herë ndodh. Une jam nje besimtare qe besoj shum ne Zot. Sot vendosa me shoqen time te shkojme tek Kisha ne Laç, te veshura thjesht sic duhet. Teksa po ngjiteshim ne tatepjete e beme rrugen ne kembe si sakr.ifice (se normalisht gjithe ajo malore nuk behet per qef). JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Gjatë rruges te tatepjeta del nga mali nje djal i ri diku tek 24 vjeç, dhe na ndjek gjith rruges, na kerkon te kryejmë mardhenie se.ksuale ne mal, pa piken e tu.rpit, me disa fjalë aq te nd.yra sa nuk kuptoj dot si mund te rrojne këta njerëz. Madje thoshte ju jap 30 mijë lekë. 4 vite me parë ka ndodhur edhe 1 herë tjeter, shkuam sepse kishim motren semure, dhe del nje burrë nga mali heq pantallonat ne mes te rruges. Ajo qe me ben pershtypje eshtë si ka mundesi qe behen këto veprime ne nje vend te shenjtë sic eshte Kisha e Laçit me mrekullit e saj te medha. Dhe pa ju dhenë piken e arsyes… Sigurisht nuk ndodhi gje sepse isha e shoqeruar, por po mendoj per ndonje femer tjeter po te ishte vetem??!!! Keta man.jak duhen zhd.ukur nga faqja e dheut njerez te semure. Me vjen me keq qe keta njerez bejne keto veprime e nuk na lejojnë te shkojmë si duam ne ne Kishë, por duhet te shkojme me fr.ik. T.urp, s’kam fjalë! Faleminderit! JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button