fbpx
aktoretKurioziteteLajmeShow-Biz

Po kërkojnë të dyja të gjejnë burrë në televizor, Tea gati sa nuk qan/ Ana tregohet e gati e pacipë ja çfarë i bëri djalit që Tea pëlqen para syve të sa

Po kërkojnë të dyja të gjejnë burrë në televizor, Tea gati sa nuk qan/ Ana tregohet e gati e pacipë ja çfarë i bëri djalit që Tea pëlqen para syve të sa

Në takimin me Arjonin, Tea pyeti këtë të fundit nëse do të dëshironte të kërcente. Ai tha se nuk mundem ta bënte një gjë të tillë, duke u shfaqur disi në s iklet. Pas kësaj, Tea e pyeti nëse është person që sa krif ikon në një mar rëdhënie.

Fjorela, Tea, Shqipja dhe Ana/ Sondazhi, cila nga vajzat e Për'Puthen rezulton më e pëlqyera nga publiku - Lifestyle

Fjorela, Tea, Shqipja dhe Ana/ Sondazhi, cila nga vajzat e Për’Puthen rezulton më e pëlqyera nga publiku – Lifestyle

 

Ai tha se është, vetëm nëse ndjen vërtetë për një vajzë.

Këto janë 4 vajzat e reja të 'Për'Puthen' - TV Mania

Në studio, pas transmetimit të takimit me Tean, Ana, pyeti djalin nëse po ta ftonte ai në një kërcim a do të pranonte. Arjoni deklaroi se po, duke u drejtuar tek Ana për të kërcyer.

 

Por Ana, e vendosur në sikl et nga skena e krijuar, që mund të tr ishtonte Tean, vendosi që vallëzimin ta ndërpriste pak më herët. Burimi//instant.revista-ora.com

Andi dhe Tea/ Një histori e destinuar për të qëndruar 'pezull'… - Top Channel

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button