fbpx
Show-Biz

Po bën “namin”, Enca arrin 1 milion ndjekës dhe merr një surprizë nga “Youtube”

Këngëtarja Enca Haxhia po bën zyrtarisht “namin” në rrjetet sociale.

Vetëm në Instagram ajo ka 2,3 milionë fansa. Ndërsa sot ajo pranoi një dhuratë, si shpërblim për 1 milion ndjekësit në “Youtube”.

Lajmin e gëzuar e bëri të ditur vetë këngëtarja në Instastory, ku ndau momentet gjatë hapjes së dhuratës.

Më poshtë janë pamjet e postuara nga Enca:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button