fbpx
KurioziteteLajme

Plas skandaIi: Qendrat e ‘masazheve’ në Tiranë ofrojnë seksi

Plas skandaIi: Qendrat e ‘masazheve’ në Tiranë ofrojnë seksi

 

Në vendin tonë duket se ditëve të fundit po “lulëzon” një lloj tjetër biznesi i cili vjen i “kamufluar” për të mos u zbuluar lehtë. Prej disa kohësh JOQ ALBANIA ka bërë publike raste të shumta ku qendra “masazhesh” ofrojnë dhe shërbime të tjera extra dhe për këtë kanë menduar një formë që nuk bie lehtësisht në vëmendjen e autoriteteve.

Së fundmi një qytetar ka shkruar në redaksinë tonë dhe ka treguar për këtë ngjarje. Qytetari shkruan se edhe pse jo në mënyrë të drejtpërdrejtë, këto qendra masazhesh ofrojnë s.ks.

Prsh Joq, megjithese nuk ta thon troc i japin like mesazhit kur ju kerkon s*ks, cfare ofrojne me te vertet masazhet ne vend. /lajmeflesh

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button