fbpx
KurioziteteLajme

Plas sherri në Divjakë/ Një burrë goditet me sende të forta në kokë

Plas sherri në Divjakë/ Një burrë goditet me sende të forta në kokë

Një sherr mes dy personash ka ndodhur në Çermë Sektor të Divjakës. Një burrë është goditur me sende të forta në kokë dhe për pasojë ka pësuar hemorragji të brendshme. Ai ka marrë ndihmën e parë në spitalin e Lushnjës dhe më pas është transportuar drejt Tiranës. Deri më tani policia nuk ka dhënë asnjë njoftim zyrtar. Dyshohet se shkak i sherrit është bërë një vjedhje e ndodhur disa ditë më parë në Çermë. Priten detaje.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button