fbpx
LajmeShow-Biz

Plas sherri mes dy konkurrentëve: Ti je zhigolo, trego ku i more lekët/ Femër materialiste, do çuna me Porsche

Situatë shumë e tensionuar ka qenë ditën e sotme në Përputhen, ku ka plasur një debat i fortë mes Princit dhe Sarës.

Gjithçka nisi pas një komenti të Princit në takimin e tij me Aristelën ku tha se “Sarën nuk e pëlqej më”.

Debati vazhdoi në studio me Princin që e akuzoi si materialiste Sarën dhe se i pëlqejnë çunat me Ferrari dhe Porsche.


Ja debati mes të dyve:

Sara: Kush e pagoi takimin me helikopter, zhigolo. Se ka paguar ai takimin e di ai.

Sara: Jam shumë kurioze se çfarë do të blesh në takimin tjetër se u grive.

Princi: Puna ime është.

Princi: Ik merr naj makinë.

Sara: Po pate naj Masarati vazhdo.

Princi: Sara ka shokët e mi që i kanë propozuar.

Princi: Pusho moj.

Sara: Ca pusho more më thua mua pusho.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button