fbpx
Shendetesi

Pijeni para se të flini, djeeg yndyrat nga stomaku juaj dhe vret qeliizat e kannceriit

Pijeni para se të flini, djeeg yndyrat nga stomaku juaj dhe vret qeliizat e kancerit

Barnat natyrale janë shumë më efektive sesa ato klasike dhe mund të shërojnë edhe sëmunddjeet më të rënda si kanncerii.

Në të kaluarën, Dr. Gerson shëronte pacientët e kannceriit me lëngje natyrale të panxharit dhe fruta dhe perime të tjera, ai arriti të shërojë shumë njerëzve.

Është numri i vogël i njerëzve që kanë dëgjuar për këtë, sepse kompanitë farmaceutike nuk kanë përfitime. Prandaj, duhet të informoheni se kimiioteraapiaa nuk është alternaativa e vetme.

Këtë herë ne zbulojmë një iilaç natyral që do të pastrojë trupin tuaj nga tokksinaat dhe do t’ju ndihmojë të forconi imunitetin. Ky ilaç gjithashtu vreet qeliizat e kannceriit dhe kjo do t’ju ndihmojë të humbni peshë shpejt.

Natyrisht, pavarësisht nga përdorimi i këtij iilaçi natyral, duhet të hani dhe të ushtroni mirë.

Përbërësit e kërkuar:

Një dorë majdanoz. 1 lugë të vogël me uthull të mollës, 1 limon, 1 lugë të vogël me kanellë, 1 lugë mjaltë, gjysmë litër ujë.

Përgatitja është shumë e thjeshtë. Majdanozi dhe limoni duhet të pastrohen, shtrydhni limonin si lëng dhe përzieni me majdanoz pastaj vëndosni përbërësit e tjerë.

Vendosni në bleender dhe pini një gotë në ditë, 7 deri në 14 ditë pastaj bëni një pushim. Nëse është e nëvojshme mund të filloni prapë mbas një jave.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button