fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Pas buzëve dhe hundës, Ana Kauri tregon për ndërhyrjen tjetër estetike

Pas buzëve dhe hundës, Ana Kauri tregon për ndërhyrjen tjetër estetike

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Ana Kauri ka vendosur të bëjë një tjetër ndërhyrje estetike pas buzëve dhe hundës.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Nesër do realizoj një ndërhyrje estetike. Çfarë mendoni se është?”, i ka pyetur ajo ndjekësit.

“Dhëmbët”, është përgjigjja më e shpeshtë dhe Ana e ka konfirmuar.

Si djket ajo do të rregullojë dhëmbët dhe me siguri rezultatin do ta publikojë në rrjete sociale.

Kujtojmë se Ana doli nga Për’puthen pa e gjetur dashurinë. Ish-konkurrentja tha se nuk ndihej vetëvetja në program.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button