fbpx
KurioziteteLajme

Pamje SHOKUESE, dy shqiptarët rrahën barbarisht babain e një vajze të mitur në Itali, arrestohen nga policia (VIDEO-EMRAT)

Pamje SHOKUESE, dy shqiptarët rrahën barbarisht babain e një vajze të mitur në Itali, arrestohen nga policia (VIDEO-EMRAT)

Policia italiane ka arrestuar dy shqiptarë, pasi dyshohet se kanë rrahur në mënyrë barbare një shtetas italian.

Të rinjtë e identifikuar si Orges Falli 34-vjeç dhe Enriko Jashari 22-vjeç, rrahën brutalisht babin e një vajze të mitur, Daniele Vecellio.
Pas dhunës barbare, italiani përfundoi në koma dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.
Mësohet se ngjarja ka ndodhur me 16 janar, por shqiptarët janë arrestuar dy ditë më parë, pasi arritën të identifikoheshin nga policia italiane.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button