fbpx
aktoretLajmeShow-Biz

Nuk ndalet Antonela, kapet mat me këtë konkurrent në plazhin e Sarandës (foto)

Atdheu u rikthye në studion e Për’puthen dy ditë më parë. Ai tha se i kishte munguar studio dhe pati një përballje me Antonelën.

Antonela pranoi se ende ka pëlqim për Atdheun, ndërsa ai u shpreh se për dashuri i thyen rregullat.

“Kam ardhur në emision dhe ke qenë një ndër pëlqimet e mia kryesore dhe nga krenaria që kemi të dy nuk kemi dalë kurrë bashkë. Gjithsesi pëlqimi ka mbetur dhe sot. Kur kam ardhur tek lokali kam ardhur për respektin që kisha për ty dhe për pëlqimin. Kur më the që po të coj në shtëpi, e kisha besën.

Ti u afrove i pari si mashkull, por nuk e prisja dhe ngaqë është një nga rregullat e emisionit që nuk duhet të takohemi e puthemi”, u shpreh Antonela.

Pas deklaratës së Antonelës, Atdheu dhe konkurrentja e kanë kaluar ditën dje bashkë. Kanë qenë postimet në Instagram që i kanë nxjerrë zbuluar, ku edhe Atdheu edhe Antonela kanë publikuar foto e video nga Saranda.


Atdheu ka publikuar video nga natyra e Sarandës, ndërsa Antonela video duke pozuar pranë detit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button