fbpx
LajmeShow-Biz

Njihuni me vajzat e reja në shtëpinë e Big Brother: Tenorja, Luizja, dhe Ronalda

Banorët kanë bërë shumë gjëra sot. Pasi biseduan për marrëdhëniet mes femrave dhe meshkujve ku secili ka dhënë mendimin e tyre, Vellai i Madh vuri në provë respektin reciprok.

Djemtë hodhën short duke zgjedhur goglat që secili prej tyre të kishte emrin e një vajze të shtëpisë për ta imituar.

Tenori vishet si Tea, Eni si Diola, Kristi si Olta dhe filluan të inskenojnë para vajzave si sillet secila prej tyre.

Nga Prime i djeshëm ku u skualifikua Kejvina dhe Arbana u kërkoi me ngulm që situata duhet të ndryshojë, duket se për momentin diçka ka ndryshuar.

Olta u shpreh ditën e sotme se nuk e shtyn dot më dhe nuk do kthehet në shtëpi edhe sikur biletën ta ketë vajtje ardhje.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button