fbpx
KurioziteteLajme

‘Në vitin 2027 njerëzimi do jetë zhdukur’/ Njeriu që pretendon se udhëton në kohë na tregon të ardhmen

Një burrë i quajtur Javier i cili pretendon se është në gjendje të udhëtojë në kohë, ka bërë një deklaratë të fortë se në vitin 2027 njerëzimi do të zhduket.

Ai publikoi një video në TikTok, ku tha se kishte arritur të ushëtonte 6 vjet në kohë dhe tha se pikërisht në 2027 do të ndodhë “zhdukja njerëzore”.

Ai e përshkruajti situatën e të ardhmes, ku kishte mbetur i vetëm dhe pa asnjë njeri përreth, ndërsa kishte ende energji elektrike dhe internet.

Ai e përshkruajti situatën e të ardhmes, ku kishte mbetur i vetëm dhe pa asnjë njeri përreth, ndërsa kishte ende energji elektrike dhe internet.

Krahas videos, e cila mori 7.3 milion shikime, si dhe mbi 740,000 pëlqime dhe gati 25,000 komente, Javier shkroi: “Sapo u zgjova në një spital dhe nuk e di se çfarë mund të ketë ndodhur. Sot është 13 Shkurt, 2027 dhe unë jam vetëm në qytet. Njerëzimi është zhdukur, nuk ka asnjeri në qendrat tregtare.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button