fbpx
KurioziteteLajme

Ndalohen dy shqiptarë në Athinë

PoliciaNdalohen dy shqiptarë në Athinë

Kanë rënë në prangat e policies dy shqiptarë , pasi u kapën me k ok ainë në Athinë. Shqiptarët u ar restuan gjatë një kontrolli rutinë në Athinë dhe Galatsi, nga oficerët e policisë së Nën-Drejtorisë së Prokurorisë së D roga ve të Sigurisë së Atikës.
Mediat greke raportojnë se nga kontrollet e kryera në shtëpitë e tyre, ata gjetën dhe konfiskuan, ndër të tjera: 1,315 gram k ok ainë, 18 thasë me d ro gë, 2 peshore precize, shumat prej 15,020 euro dhe 241 dollarë, 7 celularë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button