fbpx
AktualitetLajme

“Ndal! Hape krahun”! VIDEO-Bllokohet makina me mijëra euro dhe drogë në Tepelenë

Tepelenë

 

Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Transporter 3”.

 

Me drogë dhe një shumë të madhe eurosh në automjet, arrestohen në flagrancë drejtuesi dhe 2 pasagjerët, të cilët dyshohet se shpërndanin lëndë narkotike.

Sekuestrohen 18 520 euro, një sasi me lëndë të dyshuar narkotike cannabis sativa, 1 armë e ftohtë (thikë), 8 aparate celulare dhe automjeti.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button