fbpx
Lajme

Moti sot/ Kthjellime, vranësira dhe shira, ja çfarë pritet ditën e sotme

Moti në vend sot sipas MeteoAlb do ketë kthjellime të pakta dhe vranësirat e dendura do të jenë dominante deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button