fbpx
BotaKurioziteteLajmeShow-Biz

Moderatorja e famshme bëhet pjesë e kastit të Portokallisë, bukuroshen do e shohim si aktore

Moderatorja e famshme bëhet pjesë e kastit të Portokallisë, bukuroshen do e shohim si aktor

Moderatorja e njohur sportive Lei Kraja do të jetë tashmë pjesë e spektaklit të “Portokalli”.
Thuhet se ajo ka bërë një audicion për të qenë pjesë e spektaklit të humorit “Portokalli” dhe është pranuar të jetë aktore e kastit të këtij programi.


Burime për bordo.al bëjnë me dije se moderatorja sportive do të ketë rolin e një vajze të ardhur nga jashtë që kërkon të gjejë dashurinë në një prej emisioneve të stisura në Portokalli.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button