fbpx
AktualitetPolitika

Mirmëngjes dhe ndjesë… Ja si thotë mirëmëngjes Kryeministri Rama

Kryeministri i Shqipërisë Z.Edi Rama ka zgjedhur një mënyrë interesante përshëndetjeje ditën e sotme, ku thotë ndjesë që kam dalë si gogol dhe kujton se PS ka kongresin!

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me ndjesën që po ju zgjoj si gogol në këtë ditë pushimi, teksa #PS🌹e ka ditë kongresi, uroj për të gjithë ju një fundjavë të qetë🙏“

Shkruan Kryeministri Rama!

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button